Hakkımızda

Lorem Ipsum tanıtım yazısı

Europe Intermodal Nakliyecilik Hizmetleri Aracılığı Ltd.Şti (EIL)


Kurumsal Yapı: Europe Intermodal kara+demiryolu intermodal nakliye sektöründe faaliyet gösteren Türkiye’nin ilk firmalarından biridir. Avrupa’nın önde gelen kombine nakliye operatörlerinden Alman Kombiverkehr GmbH & Co KG ve Kombiverkehr Intermodal Services AG firmalarının Türkiye’de yerleşik şirketleridir. EIL ,Ekim 2007 tarihinde kurulmuş olup, genel merkezi İstanbul’dadır. Her iki ortağımız da uzun yıllardır UIRR (Uluslar arası Kombine Nakliyeciler Birliği) üyesi olup, Güneydoğu Avrupa demiryolu trafiğinde söz sahibidirler. EIL ye eşit yüzde 50 payla ortaktırlar. 2007 yılından beri Türkiye’de İstanbul Halkalı’dan tren + kara yolu şeklindeki taşımalarını, 2013 yılından itibaren roro + tren şeklinde revize ederek devam etmektedir. Pendik, Haydarpaşa, Çeşme ve Mersin limanlarından Avrupa’ya Trieste üzerinden kendi trenlerimiz ile kombine taşımacılık yapmaktadır. Trenlerimize sadece trene uygun treyler (‘’Huckapack’’) ve her boy ve tip konteyner kabul edilmektedir. Firma Genel Müdürlüğü görevini üstlenen Pulat Erginbaş aynı zamanda satış ve pazarlamadan da sorumludur.


Hedefler: Şirketimiz hedeflerini, Uluslar Arası nakliye sektöründe faaliyet göstermekte olan firmalara Batı Avrupa ile Güneydoğu Avrupa arasında, kara+demiryolu kombine taşımacılık servis sağlayıcısı olarak belirlemiş olup, uzun vadede bu taşıma servisinin geliştirilmesini hedeflemektedir. Servisi kullanacak tüm firmalar karşısında EIL, her zaman bütünü ile tarafsız kalacaktır. Operatör firmamız servis yelpazesini önümüzdeki dönemde Orta Doğu ve eski CIS ülkeleri yönünde geliştirmeyi planlamıştır. Europe Intermodal teklif etmekte olduğu servis kalitesini taahhüt etmekte olup, bu servisi kullanan firmalar ayrıca azalacak CO2 emisyonu sayesinde çevrenin korunmasına aktif katkı sağlayacaklardır.

Haber ve Duyurular

Ambarlı Limanı

Ambarlı limanı 25 Şubat 2016 tarihinden itibaren İstanbul’dan servis verilen limanlarımıza dahil olacaktır. Detaylı bilgi ve gemi programı için bizimle temasa geçiniz.
28.Ara.15

On Line Booking

Rezervasyonlarınızın internet üzerinden on-line olarak yapılması Nisan 2016 ayından itibaren zorunlu hale gelecektir. Detaylı bilgi için bizimle temasa geçiniz.
28.Ara.15

Europe Intermodal
Web Tasarım ve İçerik Yönetimi